Yetsis yazılım ve bilgi teknolojileri. Yeni Ticari Sistemler
Slide background Makina Parkı Personel Yönetimi Yaklaşık Maliyet ve Hakediş Proje Yönetimi Stok/Depo Yönetimi Taşeron ve Tedarikçi Yönetimi Detaylar Slider Image Slider Image
Aklına Yatarsa Gayrimenkul Dünyasına
Yeni Bir Balış!
Detaylar Aklına Yatarsa
Hava Çekimi İnsansız Hava Araçları ile
KUSURSUZ ÇEKİM!
Detaylar
Web tasarım Özgür ve benzersiz tasarımlar Responsive mobil uyumlu siteler Arama motoru optimizasyonu Sosyal medya ve internet reklamları Seo danışmanlığı Detaylar Yetsis Yazılım
Yetsis Bilgi Teknolojileri

Yetsis, yazılım alanında profesyonel kadroları ve ekonomik çözümleri ile bilişim dünyasında bütün firmaların çözüm ortağı olmaya ve desteklemeye devam ediyor. Sunmuş olduğu yazılım çözümlerinin dışında firmaların isteklerine özel yazılımlar ve uygulamalar geliştirirken, firmaların çalışma yapılarına tam uyum gösteren sistemler üretmesi ile taktir topluyor.


CTU, ERP çözümleri, personel yönetimi, stok kontrolü, satın alma prosedürü, evrak ve envanter yönetimini bir araya getirmiş komplike bir sistemdir. Şantiyeleri olan yol, altyapı, üstyapı ve sanat yapıları gibi iş yeteneklerine sahip inşaat firmaları için hazırlanmıştır.


Havadan fotoğraf çekimi için kullandığımız insansız radio frekans dalgaları ile kontrol edilen helikopterler istediğiniz her açı ve yükseklikten çekim yapma olanağı sunar.


Gayrimenkul ve araç alıcılarını satıcılar ile buluşturan her iki tarafında mutlu olduğu bir dünya. Kapı kapı dolaşmayın, ilan sitelerinde kaybolmayın. Bütçenizi belirleyin ve talebinizi girin. Gayrimenkul sahipleri ve emlak firmaları size ulaşsın.


Kaliteli ve ekonomik tasarımlar. Bütün tarayıcılara ve mobil cihazlara %100 uyumluluk. İnternet dünyasında yer almak isteyen firmalar için pratik çözümler.


Google Adwords ve sosyal medya reklamları ile hedef kitlenize maliyetlerinizi kontrol ederek ulaşın. Detaylı analizler ve raporlar alın. Web sitenizi optimize edin ve hedef kitlenize ulaşmak için güçlü kaynaklar kullanın.


Türkiye'den ve dünyadan teknoloji ile yakından ilgilenen insanların merakını giderecek taze ve güncel haberler.